П'ятниця, 19.10.2018, 07:05

       Сайт Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Пошук
Календар

Меню сайту
Категорії розділу
Документи та інформація [11]
Режим роботи комбінату [3]
Педагогічний колектив [5]
Напрямки навчання в комбінаті [23]
Майбутнє комбінату [1]
Музей ім. В. Вайсера [7]
Поточна інформація [38]


Головна » Статті » Поточна інформація

День відкритих дверей 2018

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті

 

 

21 березня 2018 року в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та їхніх батьків.

Ознайомити учнів з професіями, які можна здобути в закладі паралельно з навчанням у школі, допомогти правильно спланувати своє професійне майбутнє – мета проведеного заходу.

Відкрила захід в.о. директора міжшкільного комбінату Кріуліна Олена Володимирівна. Вона звернула увагу присутніх на те, що заклад пройшов ліцензування та атестацію на право надання професійної освіти, працює вже понад 40 років, має гарні традиції і за цей період підготував до життя і праці понад 40 тисяч випускників. Вони сьогодні успішно працюють на

підприємствах, установах, організаціях не тільки нашого міста, але й всієї України.

Методист з профорієнтаційної роботи Андросюк Галина Юхимівна акцентувала увагу на правильному професійному самовизначенні учнів, підкреслила важливість вміти вірно зорієнтуватися у світі професій, оцінити власні можливості, перспективи розвитку, спланувати своє професійне майбутнє.

Сьогодні міжшкільний комбінат пропонує випускникам 9-х класів вибір та безкоштовне навчання найбільш актуальним на ринку праці професіям, а саме: водій автотранспортних засобів категорії «С», швачка, секретар керівника, кухар, оператор комп’ютерного набору, слюсар з ремонту автомобілів. По закінченні навчання учні отримують свідоцтво державного зразка.

Педагогічні працівники комбінату презентували професії на профілях професійної підготовки, розкрили їх зміст та затребуваність на ринку праці, розповіли учням про особливості навчання в закладі.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з навчально-матеріальною базою комбінату, поспілкуватися з адміністрацією, вчителями.

Інформацію щодо найбільш актуальних професій на ринку праці та буклети з рекомендаціями батькам та учням підготував Хмельницький міський центр зайнятості.

Учні пройшли комп’ютерне тестування, отримали консультації фахівців та написали заяви з проханням зарахувати на професійне навчання у наступному навчальному році.

Незалежно від того, чи стане обрана в комбінаті професія першою сходинкою до вищої освіти, чи дасть фахові знання для працевлаштування або отримані навички стануть у нагоді в повсякденному житті, навчання в нашому закладі допоможе випускникам знайти своє місце в житті.

Категорія: Поточна інформація | Додав: nkk-km (23.03.2018)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: