Четвер, 21.06.2018, 15:10

       Сайт Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Пошук
Календар

Меню сайту
Категорії розділу
Документи та інформація [11]
Режим роботи комбінату [3]
Педагогічний колектив [5]
Напрямки навчання в комбінаті [23]
Майбутнє комбінату [1]
Музей ім. В. Вайсера [7]
Поточна інформація [37]


Головна » Статті » Поточна інформація

НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

 

Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Професія людини свого роду доля, тому варто витратити час, щоб ґрунтовно і завчасно її планувати.

Ким бути? Як знайти своє справжнє покликання? Як не розгубитися у вирі професій? Питання, які хвилювали не одне покоління молодих людей у різні часи.

Сьогодні старшокласникам нашого міста допомагає вирішити ці важливі питання міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Саме тут можна отримати перші навички з професії, пізнати свої можливості, розвинути здібності, спланувати своє професійне майбутнє.

Кожен учень опановує в комбінаті ту професію, яка припала йому до душі, за власним вибором. Це - швачка, водій, оператор комп’ютерного набору, слюсар з ремонту автомобілів, секретар керівника, кухар.

Нещодавно в комбінаті відбулося свято – урочисте вручення випускникам кваліфікаційних свідоцтв. 195 випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали перший у своєму житті документ про присвоєння робітничої професії. А нині – це впевненість у завтрашньому дні, можливість працювати за улюбленим фахом.

В комбінаті створені належні умови для врахування й розвитку професійних інтересів, потреб учнів старшої школи. Тут допомагають старшокласникам знайти власну стежину у складному дорослому житті.

Тож звучать на святі слова вдячності батьків і учнів своїм наставникам, адміністрації комбінату.

Ось як відгукуються про навчання і подальші професійні плани самі випускники. Анна Чуєва (ЗОШ № 20) «Я задоволена, що навчалася в комбінаті і опанувала професію швачки. Ця професія затребувана в нашому місті і я планую працювати після закінчення школи», Аліна Герасименко (НВО № 28) «Я дуже задоволена, що опанувала професію секретаря і збираюся працювати за цією професією на приватній фірмі, продовжу навчання заочно в університеті». Такої думки дотримуються багато випускників комбінату Маргарита Комар (ЗОШ № 22), Марія Роїк (НВО № 5), Анастасія Багрій (НВК № 7) та інші.

А ось учениця ТБЛ Ольга Зубко опанувала професію швачки тож планує продовжити навчання у Хмельницькому національному університеті за напрямом технологія швейних виробів.

Незалежно від того чи стане отримана професія першою сходинкою до вищої освіти чи допоможе учням у працевлаштуванні, навчання в комбінаті

  • надійний орієнтир обрати свій життєвий шлях.
Категорія: Поточна інформація | Додав: nkk-km (07.06.2018)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: