Четверг, 22.03.2018, 08:51

       Сайт Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Пошук
Календар

Меню сайту
Категорії розділу
Документи та інформація [11]
Режим роботи комбінату [3]
Педагогічний колектив [5]
Напрямки навчання в комбінаті [22]
Майбутнє комбінату [1]
Музей ім. В. Вайсера [7]
Поточна інформація [33]


Головна » Статті » Поточна інформація

Презентація відеофільму "Герої не вмирають"

12 жовтня 2016 р. в актовій залі ХМНВК відбулася презентація  документального відеофільму “Герої не вмирають”, приуроченного до 95- річчя від дня народження Героя Радянського Союзу Володимира Зельмановича Вайсера.

На презентацію прийшли учні та працівники нашого навчального закладу, гості з благодійного фонду “ХЕСЕД-БЕШТ”, та громадянських організацій міста, члени ради музею.

Почесними гостями були Бетя Ісаківна Криштун - двоюрідна сестра В.Вайсера; Іван Іванович Бабак – генерал-майор танкових військ, фронтовик, побратим В.Вайсера по 25-му танковому  корпусу; Зельман Абрамович Єлевич - полковник у відставці, фронтовик,  зв'язківець та політрук; Володимир Семенович Бастрічев – полковник, ветеран, військової служби, заступник голови обласної ради ветеранів України; Олександр Володимирович Тимощук – майор, слухач першого факультету Національної Академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, учасник АТО на сході України.

Після перегляду відеофільму було його обговорення, в якому взяли участь учні та дорослі.

Вони висловлювали своє враження від фільму та пропонували використовати його під час проведення заходів по національно – патріотичному вихованню учнівської молоді в навчальних закладах міста.

Хмельничани мають знати і пам'ятати свого єдиного Героя Радянського Союзу, що народився і виріс в нашому місті. Адже Герої не вмирають допоки про них пам’ятають.

 

Категорія: Поточна інформація | Додав: nkk-km (18.10.2016)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: