Вівторок, 22.05.2018, 16:47

       Сайт Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Пошук
Календар

Меню сайту
Категорії розділу
Документи та інформація [11]
Режим роботи комбінату [3]
Педагогічний колектив [5]
Напрямки навчання в комбінаті [23]
Майбутнє комбінату [1]
Музей ім. В. Вайсера [7]
Поточна інформація [36]


Головна » Статті » Поточна інформація

Семінар

С Е М І Н А Р класних керівників 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Хмельницького

02 листопада 2017 року в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбувся семінар класних керівників 9-х класів на тему: «Формування професійного самовизначення учнів 9-х класів в умовах профільного навчання».

Відкрила захід заступник директора міжшкільного комбінату Плотнікова Лариса Леонідівна, звернувши увагу, що заклад допомагає старшокласникам визначитись у своїх уподобаннях та спланувати своє професійне майбутнє.

Методист з профорієнтаційної роботи Андросюк Галина Юхимівна акцентувалась увага на тому, що суттєві зміни у суспільно-економічному житті вимагають нових підходів і в профорієнтаційній роботі. Адже сьогодні суспільство вимагає функціонально грамотних, професійно-мобільних фахівців.

Тому необхідно вже зараз надавати дев’ятикласникам профорієнтаційну підтримку в процесі вибору профілю навчання в школі, допомогти знайти власну стежину у складному дорослому житті. Важливо формувати в учнів свідоме відношення до професії, професійного самовизначення відповідно зі своїми можливостями, здібностями. Розвивати вміння бачити свої реальні перспективи і можливості, планувати і досягати цілей.

Класні керівники мали можливість ознайомитись з моніторингом анкетного опитування випускників комбінату. Як сучасний учень бачить своє професійне майбутнє.

Цікаву інформацію щодо ринку праці в місті, його потреб та перспектив розвитку надала педагогічним працівникам заступник директора міського центру зайнятості Білик Інна Гаврилівна.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з комп’ютерними тестами по визначенню професійних нахилів учнів.

Завершився семінар відвідуванням світлиці-музею заслуженого майстра народної творчості України Гончарук Ніни Іванівни.

На семінарі були визначені основні напрямки спільної профорієнтаційної роботи комбінату і загальноосвітніх навчальних закладів з учнями та їх батьками на поточний навчальний рік.

 

Директор   В.Є.Гаврноський

Категорія: Поточна інформація | Додав: nkk-km (09.11.2017)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: