Четверг, 22.03.2018, 08:39

       Сайт Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Пошук
Календар

Меню сайту
Категорії розділу
Документи та інформація [11]
Режим роботи комбінату [3]
Педагогічний колектив [5]
Напрямки навчання в комбінаті [22]
Майбутнє комбінату [1]
Музей ім. В. Вайсера [7]
Поточна інформація [33]


Головна » Статті » Поточна інформація

Урочисті заходи до Дня перемоги 2017

Конкурс творчих робіт учнів, які навчаються в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті «Мужність і відвага крізь покоління», який тривав протягом лютого-квітня 2017 року. Підсумки конкурсу підведені 5 травня 2017 року.

Переможцями стали: Лабчук Ганна, Максимов Денис, Вакарь Вадим, Шевчук Владислав. Вони нагороджені дипломами (І, ІІ, ІІІ ступенів) та подарунками.

Учасникам конкурсу вручені подяки і заохочувальні призи.

 

 

 

Тематична зустріч «Перемога, свята Перемога!»

На зустріч були запрошені учні 10-х класів СЗОШ № 8, ЗОШ № 13, ЗОШ № 24, які навчаються в комбінаті та працівники закладу. Почесним гостем заходу був Єлевич Зельман Абрамович, проскурівчанин, радист-зв'язківець, політрук, кадровий військовий, полковник у відставці, учасник бойових дій Другої світової війни.

Зельман Абрамович з перших днів війни на передовій. Був в оборонних боях під Москвою, Курській битві, звільняв Білорусію, Польщу. 7 травня 1945 року зустрічав американських солдатів на Ельбі. Декілька разів поранений. Один з п’яти осколків до цих пір сидить між хребцем і лівою ниркою. Нагороди: 3 ордени «Червоної Зірки», Вітчизняної війни І-ІІ ступенів, медалі «За відвагу», «За бойові заслуги», інші. Він - Людина Перемоги. Його розповідь уважно слухали учасники зустрічі.

Від їх імені в.о.директора Круіліна Олена Володимирівна подякувала Зельману Абрамовичу, його поколінню переможців за безсмертний подвиг, самопожертву та відвагу, проявлені на фронтах Другої світової війни, за Перемогу. Учні музичного училища імені В.Заремби подарували учасникам зустрічі патріотичні пісні.

Презентація другої частини книги-фотоальбому «Люди Перемоги. Будемо жити», яка є спільним проектом телеканалу «Інтер» і ради організації ветеранів України, що видана в квітні 2017 року.

Презентація книги відбулася в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з ініціативи адміністрації і ради музею імені В.Вайсера 10 травня 2017 року разом з ветераном-фронтовиком, героєм цієї книги Єлевичем Зельманом Абрамовичем (про нього на сторінках 58-59).

На презентацію запрошувались учні 10-х класів, які навчаються в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті та працівники закладу. Обговорення відбулося в військово-історичному музею ім. Героя війни, танкіста В.З.Вайсера.

Всього у другій частині книги «Люди Перемоги. Будемо жити!» 100 прізвищ ветеранів-фронтовиків, що розміщені у алфавітному порядку. Серед них 8 із Хмельниччини (смт. Деражня, міста Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів і троє з міста Хмельницького).

Крім Єлевича З.А., героями книги є:

- Бабак Іван Іванович (про нього на сторінці 21) – народився на Київщині. Курсантом Київського танкового училища обороняв м. Київ в 1941 році. Технік по ремонту танків на полі бою, приймав участь в Курській битві, в прориві блокади Ленінграда, визволення Естонії. Перемогу зустріч біля Талліна. На генеральському кителі у нього 36 нагород, серед них 2 медалі «За відвагу», ордени «Червоної Зірки», Вітчизняної війни І ступеня, Богдана Хмельницького, Почесний громадянин міста Хмельницького, Почесний ветеран України, активіст обласної ради організації ветеранів України.

- Атаманюк Григорій Сергійович – народився 03.03.1926 року на Поділлі. Зразу після визволення рідного села 18-ти річним юнаком пішов на фронт. Пройшовши короткотермінову підготовку піхотинця – розвідника, свій перший бій прийняв на території Польщі. Війну закінчив в Берліні. Молодий розвідник проявляв відвагу, кмітливість при виконанні операцій. Був нагороджений 4-ма медалями «За відвагу», орденом Червоної Зірки, медалями. Мав 2 поранення, контузії. З 1995 року активіст обласної ради організації ветеранів, Почесний громадянин міста Хмельницького, Почесний ветеран України.

 

Категорія: Поточна інформація | Додав: nkk-km (17.05.2017)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: